Eight years forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eight years forum

Ovo je forum osmaša VI osnovne škole. - Administrator: Hara
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Imal' cerkica i ovdje??

Go down 
+4
Hara
Dino
Hilmo
ArNa*
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 8:49 pm

Cerkicu, ima li te i medju ovim uzrastom?
Na vrh Go down
Hilmo




Broj komentara : 31
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 9:32 pm

ko zna treba ga malo pratit mozda ima i koju u vrticu
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 10:36 pm

Jebat ga sad okle mene medju ovim :O kako ste pali na taj nivo da me uporedjuje te sa mladjim od mene hahaha salim se Very Happy
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 10:42 pm

a nemojte se glupirat puno i pravite milioon tema samo o meni sacuvajte bice ih jos al tek se prijavilo oko 10 cekajte malo zashto ste nasrnuli SVE NA MENI ISTROSILI
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 31
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 11:01 pm

Dino (citat):
a nemojte se glupirat puno i pravite milioon tema samo o meni sacuvajte bice ih jos al tek se prijavilo oko 10 cekajte malo zashto ste nasrnuli SVE NA MENI ISTROSILI

NEMOJ SPAMAT MEDJEDE MLADI Mad
napiso si 2 posta zaredom, nesmijes to radit
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 11:48 pm

Hara (citat):
Dino (citat):
a nemojte se glupirat puno i pravite milioon tema samo o meni sacuvajte bice ih jos al tek se prijavilo oko 10 cekajte malo zashto ste nasrnuli SVE NA MENI ISTROSILI

NEMOJ SPAMAT MEDJEDE MLADI Mad
napiso si 2 posta zaredom, nesmijes to radit

sorry Sad al mi barem uslugu ucini izbrisi ovu temu
Na vrh Go down
Hilmo




Broj komentara : 31
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 11:50 pm

zalim ali nemoze ti se usluga uciniti Razz
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 11:53 pm

Sad
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 31
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySat Mar 08, 2008 11:53 pm

Hilmo (citat):
zalim ali nemoze ti se usluga uciniti Razz

Moderator je rekao svoje Cool
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 12:47 am

Ovo je moja tema .. Dinooo .. OOO Dinooo .. Ev pita te moja sestra oces sutra na role?
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:04 am

ej arna .. ja mislim da ce cerkic prihvatit ponudu tvoje sestre da se rolaju Razz Razz bit ce im suuuper ,, raja prava
Na vrh Go down
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:05 am

HAHAHA .. Jao mirza, zna i moja sestra sta valja .. Razz Razz Razz Razz
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:08 am

vidim ja da nije na tebe nimalo sestra .. s cerkicem se petlja mala , a sha ce kad je neodoljiv zenske ga spopadaju Cool Cool
Na vrh Go down
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:08 am

Ili on spopada njih .. Ma davno sam ja aidi rekla, nosi se njega .. Nije te vrijedan ..haahhaah
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:12 am

ma puusti cerkica .. shta si ga se svezala nek gonja zenske boli te briga i ako je s tvojom sestrom !!!!! nece ta veza dugo
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 31
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:13 am

MirzA (citat):
ma puusti cerkica .. shta si ga se svezala nek gonja zenske boli te briga i ako je s tvojom sestrom !!!!! nece ta veza dugo

Normala da nece dugo, u cerkica je pravilo da zenska bude minimalno
5 godina mladja od njega... ako je tako onda je on spreman za vezu Cool Cool
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:15 am

Nece nikako .. Nemoj da mi pridje sestri .. Pa ima i ona oci ljudi moji .. I ima nos .. =/ Ne voli ona one sto .. hmm ..
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 31
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:16 am

ArNa* (citat):
Nece nikako .. Nemoj da mi pridje sestri .. Pa ima i ona oci ljudi moji .. I ima nos .. =/ Ne voli ona one sto .. hmm ..

To me podsjeti na onu zenu "nemoj tamo, tamo su gice" Laughing Laughing Laughing
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:18 am

ma pustite cerkica sha ga zajebajete , dobar je on covjek .. samo pomalo svojim postupcima vuce na pedofiliju s tim njegovim curama(curicama) a u sustini nije los ,,, samo da se okani ovih beba Razz:P:P:P:P
Na vrh Go down
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:18 am

Eee eo pita te kad ces joj vratiti onu barbiku.. Pozelila je se ..=/
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:20 am

ne treba trazit barbiku == to ti je on sigurno curi poklonio Very Happy
Na vrh Go down
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:21 am

Ma dobar je cerkic kaze aida .. samo nek joj vrati barbiku ..
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:22 am

Ja ti garantujem da nece vratit .. poklonio je on to maloj svojoj !!!!! Cool
Na vrh Go down
ArNa*

ArNa*


Broj komentara : 48
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:23 am

E sta ces .. Nista onda .. Poselamit se sa barbikom ..
Na vrh Go down
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? EmptySun Mar 09, 2008 1:24 am

e nema ti druge nego se poselami Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Imal' cerkica i ovdje?? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Imal' cerkica i ovdje??   Imal' cerkica i ovdje?? Empty

Na vrh Go down
 
Imal' cerkica i ovdje??
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Eight years forum :: Ostali razredi :: Razredi od 1. do 4.-
Idi na: