Eight years forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eight years forum

Ovo je forum osmaša VI osnovne škole. - Administrator: Hara
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Gicine curice

Go down 
+4
ArNa*
Dino
Hara
Hilmo
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
MirzA




Broj komentara : 34
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 24, 2008 2:49 pm

jao jao :S Cerkicu na shta si spao, brat te rodjeni zajebaje pa sha ce ti onda drugi govorit !!!!!! lol!
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 24, 2008 7:13 pm

seno (citat):
Ma sta ce cerkic ja mu perem guzicu Very Happy
ema znam da si ti : Evil or Very Mad :
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 24, 2008 7:14 pm

EmiR (citat):
LoL!!!!!AHAHAAHAHA Arrow

...Jao cerkicu zar neznas sam oprati guzicu omg ...Jos te brat vrjedja lol!
VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!!VIDIMO SE !!!!!!!!!!! NECU VISE NA FORUM UPADAT KRETENI GLUPI
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 24, 2008 7:16 pm

EmiR (citat):
Ma necu ga ubiti NEGO CU GA SLOMITI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Opsovo mi sve mrtvo i zivo !!!!!!!+ nesto prica da sam slomio zice od gitare majmune jedan!!!!!!!
ema jos neshto za taj komentar ja ti nisam psovao niti ja igram tibie to ti je tarik islamovic iz 5 razreda ja cak nikom nisam opsovao sve mrtvo i zivo NIKAD!!!!!!!!!
Na vrh Go down
Hilmo




Broj komentara : 31
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 24, 2008 11:33 pm

alo vas dvojica , vidit cemo se mi u skoli u iduci ponedjeljak , ovo ce vam biti cheers Basketball
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyTue Mar 25, 2008 7:46 pm

Hilmo (citat):
alo vas dvojica , vidit cemo se mi u skoli u iduci ponedjeljak , ovo ce vam biti cheers Basketball
NE KONTAM !!! ??? a necu se ja bit akko si to mislio ako hoce nek me ubije njegov problem
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyWed Mar 26, 2008 12:16 am

Dino (citat):
Hilmo (citat):
alo vas dvojica , vidit cemo se mi u skoli u iduci ponedjeljak , ovo ce vam biti cheers Basketball
NE KONTAM !!! ??? a necu se ja bit akko si to mislio ako hoce nek me ubije njegov problem

Ti si picka Exclamation Exclamation
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
Hilmo




Broj komentara : 31
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyWed Mar 26, 2008 5:33 pm

a ti si mudonja neki , jel?
Na vrh Go down
EmiR




Broj komentara : 42
Registration date : 2008-03-09

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyThu Mar 27, 2008 3:03 pm

Gico Nisam ti ja kriv sto se brat izaziva ... Mad Mad
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptySun Mar 30, 2008 4:00 pm

EmiR (citat):
Gico Nisam ti ja kriv sto se brat izaziva ... Mad Mad
Ema nije mi brat ciku ima 8 dana ????????? okle ga ovdje ????????? jedino da je neko napravio senino ime da mene zajebaje Razz
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptySun Mar 30, 2008 5:55 pm

Dino (citat):
EmiR (citat):
Gico Nisam ti ja kriv sto se brat izaziva ... Mad Mad
Ema nije mi brat ciku ima 8 dana ????????? okle ga ovdje ????????? jedino da je neko napravio senino ime da mene zajebaje Razz

SUTI
Isti mu je IP ko tvoj, znaci da od kuce to radi.
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptySun Mar 30, 2008 11:20 pm

Hara (citat):
Dino (citat):
EmiR (citat):
Gico Nisam ti ja kriv sto se brat izaziva ... Mad Mad
Ema nije mi brat ciku ima 8 dana ????????? okle ga ovdje ????????? jedino da je neko napravio senino ime da mene zajebaje Razz

SUTI
Isti mu je IP ko tvoj, znaci da od kuce to radi.
ja nisam hara budala da pravim ime po mom bratu i da sam sebe zajebajem a seno nezna ni kompjuter ukljuciti a ne da se registrije na forum i da sam sebe zajebaje ?????????
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptySun Mar 30, 2008 11:24 pm

Dino (citat):
Hara (citat):
Dino (citat):
EmiR (citat):
Gico Nisam ti ja kriv sto se brat izaziva ... Mad Mad
Ema nije mi brat ciku ima 8 dana ????????? okle ga ovdje ????????? jedino da je neko napravio senino ime da mene zajebaje Razz

SUTI
Isti mu je IP ko tvoj, znaci da od kuce to radi.
ja nisam hara budala da pravim ime po mom bratu i da sam sebe zajebajem a seno nezna ni kompjuter ukljuciti a ne da se registrije na forum i da sam sebe zajebaje ?????????

Ne zajebaje sam sebe, nego tebe.
Ako nije seno ni ti, onda te stara zajebaje.
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 31, 2008 3:54 pm

ja mislim da si hara i ti prokocko mozak na glupost ??? stara mi ne zna pc ukljuciti a ne da se registruje bokte kakve teb ideje padaju na pamet ????????looool neko je drugi
Na vrh Go down
Hara
Admin
Admin
Hara


Broj komentara : 123
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-07

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 31, 2008 4:02 pm

Dino (citat):
ja mislim da si hara i ti prokocko mozak na glupost ??? stara mi ne zna pc ukljuciti a ne da se registruje bokte kakve teb ideje padaju na pamet ????????looool neko je drugi

suti
Na vrh Go down
https://osmirazred.bosnianforum.com
EmiR




Broj komentara : 42
Registration date : 2008-03-09

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 31, 2008 9:37 pm

Bola sta sam ti ja kriv ...Bola hara je rekao da je sa istog IP! Znaci nisam ja ...pa eto ti skontaj ko te iz kuce "zeza" Rolling Eyes
Na vrh Go down
Dino




Broj komentara : 69
Age : 30
Location : Mostar
Registration date : 2008-03-08

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 31, 2008 9:39 pm

EmiR (citat):
Bola sta sam ti ja kriv ...Bola hara je rekao da je sa istog IP! Znaci nisam ja ...pa eto ti skontaj ko te iz kuce "zeza" Rolling Eyes
ne mora znaciti da sam ja sam sebe zajebavao mozda je neko drugi promjenuo IP ili neam pojma neko jest al nema vezeneko jes al hajde hara pobrisi one komentare ili ovu temu pls ako nije problem d anastavnica ne vidi kad smo psovali i ono Razz
Na vrh Go down
EmiR




Broj komentara : 42
Registration date : 2008-03-09

Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyMon Mar 31, 2008 9:43 pm

Meni je danas rekla kakve pises ono ruzne rijeci lol Very Happy xD
Na vrh Go down
Guest
Gost




Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 EmptyTue Apr 01, 2008 5:39 pm

Rolling Eyes
Na vrh Go down
Sponsored content





Gicine curice - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gicine curice   Gicine curice - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Gicine curice
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Eight years forum :: Ostali razredi :: Razredi od 5. do 7.-
Idi na: